Prawa autorskieRadoslaw Rydlewski
E-Mail: radoslawrydlewski(at)yahoo.de


Koncepcja, projekt i realizacja: Radoslaw Rydlewski
Informacje prawne o stronie


1. Ograniczenie odpowiedzialności
Zawartosci tej strony tworzone sa z najwyższa starannoscia. Jednak dostawca nie gwarantuje dokładnosci, kompletnosci i aktualnosci tresci. Korzystanie z tej witryny internetowej odbywa się na własne ryzyko. Artykuły opatrzone podpisem wyrażaja opinię autorów i niekoniecznie opinię dostawcy. Samo korzystanie z serwisu odbywa sie bez stosunku umownego miedzy użytkownikiem a dostawca.

2. Linki zewnętrzne
Strona zawiera linki do innych stron internetowych (Linki zewnetrzne). Strony te sa w gestii poszczególnych operatorów. Dostawca nie ma wpływu na aktualny i przyszły kształt tresci zamieszczonej na stronie. Właczenie linków zewnetrznych nie oznacza, że usługodawca zgadza sie z trescia zamieszczona na stronie do której prowadzi odnosnik badz link. Linki zewnetrzne naruszajace jakiekolwiek zasady zostana natychmiast usuniete.

3. Prawa autorskie i prawa pokrewne
Tresci publikowane na tej stronie sa przedmiotem prawa autorskiego. Jakiekolwiek użycie bez wiedzy autora strony (z wyjatkiem zakladki "download") nie jest dozwolone. Korzystanie z innych materiałów zamieszczonych na stronie wymaga uprzedniej, pisemnej zgody dostawcy. Odnosi sie to w szczególności do kopiowania, edycji, tłumaczenia, przechowywania, przetwarzania i reprodukcji tresci w bazach danych lub innych mediach elektronicznych i systemów. Zawartosc i prawa osób trzecich sa oznaczone poprzez nadanie znaków wodnych. Nieautoryzowane kopiowanie lub dystrybucja poszczególnych tresci lub stron pełnych jest zabronione i karalne. Tylko kopiowanie i pliki do pobrania do użytku osobistego, prywatnego i niekomercyjnego jest dozwolone. Prezentacja tej witryny w zewnetrznych witrynach jest dozwolone tylko za pisemna zgoda.

4. Polityka prywatności
Informacje odwiedzajacych strony www o dostępie (data, czas, ogladane strony) sa zapisywane. Dane te nie sa danymi osobowymi, sa anonimowe. To jest stosowane wyłacznie dla celów statystycznych. Ujawnianie informacji osobom trzecim do celów komercyjnych lub niekomercyjnych, nie odbywa sie. Dostawca wyraźnie wskazuje, że przesyłanie danych przez Internet (np. komunikacji przez e-mail) luk bezpieczeństwa i nie moga być w pełni chronione przed dostepem osób trzecich. Korzystanie z informacji kontaktowych w celach komercyjnych jest zabronione, chyba że dostawca, wyraził pisemna zgode lub nie ma już relacji biznesowych. Dostawca i wszystkie osoby wymienione na tej stronie zabraniaja komercyjnego wykorzystania i ujawniania swoich danych.

5. Szczególne warunki korzystania ze strony
Jeżeli warunki korzystania nie zostały objete w punktach 1 do 4 stosuje sie tzw. szczególne warunki korzystania ze strony, które zostaja okreslone w odpowiednim miejscu.


----Zródło: Juraforum.de we współpracy z biurem prawnym Bista.de ----

Facebook stat4u Copyright C 2013 Radoslaw Rydlewski IMPRESSUM